فرهنگ و تاريخ | سرگرمي | نيازمنديها | مذهبي | اقتصادي | خانواده و اجتماع | هنر | اخبار | ورزش | کامپيوتر | گردشگري | صنعت و دانشگاه | صفحه اصلي

صفحه اول بخش ورزش
المپيک و پارا المپيک
جام جهاني فوتبال
ليگ برتر فوتبال ايران
مکانهاي ورزشي
فدراسيونهاي ورزشي
گالري عکس

بازيهاي المپيک ، جام جهاني فوتبال ، ليگ برتر فوتبال ايران ، جام باشگاههاي اروپا

تکواندو ، واليبال ، کشتي ، بسکتبال ، شنا ، ژيمناستيک ، شطرنج ، تيراندازي ، قايقراني ، فوتسال

  چهاردهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني جوانان آسيا    
 

چهاردهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني جوانان آسيا دوم تا دهم شهريورماه 1387 با حضور 11 تيم در سه گروه سه تيمي و يک گروه چهار تيمي در تهران برگزار شد.
گروه يک :‌ ايران ، قطر ، مالديو
گروه دو : ژاپن ، استراليا ، قزاقستان
گروه سه : هندوستان ، کره جنوبي ، سري لانکا ، اندونزي
گروه چهار : چين تايپه ، چين ، پاکستان
در پايان ديدارهاي مرحله مقدماتي تيم هاي ايران، قطر، استراليا، ژاپن، هند، کره جنوبي، چين و پاکستان به عنوان 8 تيم برتر مرحله مقدماتي راهي دور دوم بازي ها شدند تا در قالب دو گروه چهار تيمي رقابت خود را براي کسب مقام اول تا هشتم ادامه دهند. تيم هاي سوم گروه هاي چهارگانه به همراه تيم چهارم گروه C نيز براي کسب مقام نهم تا سيزدهم با يکديگر روبرو شدند.

در اين مرحله تيم واليبال جوانان کشورمان با تيم هاي قطر، کره جنوبي و هندوستان هم گروه شد. تيم هاي استراليا، پاکستان، ژاپن و چين هم گروه دوم را تشکيل دادند. ضمن اينکه نتايج دور نخست بازي ها در اين مرحله لحاظ شد.

در مرحله پلي آف تيم ايران با شکست 3 بر صفر تيم ژاپن به مرحله نيمه نهايي راه يافت. در مسابقات نيمه نهايي تيم جوانان ايران با شکست 3 بر صفر پاکستان راهي مسابقه فينال شد.
واليباليست هاي جوان ايران در آخرين نبرد خود که در 4 گيم برگزار شد،‌ توانستند با
سرمربيگري مصطفي کارخانه تيم چين را با نتيجه 3 بر يک شکست داده و براي چهارمين بار به مدال طلاي اين مسابقه ها دست پيدا کنند.

بهترين هاي چهاردهمين دوره واليبال قهرماني جوانان آسيا

         امتياز آورترين:  ديا کينگ يائو، شماره 3 ( چين )
         بهترين زننده سرويس:  مجتبي غياثي، شماره 11 ( ايران )
         بهترين آبشار زن:  ديا کينگ يائو، شماره 3 ( چين )
         بهترين مدافع:  عليرضا جديدي، شماره 17 ( ايران )
         بهترين پاسور:  فرهاد سال افزون، شماره 6 ( ايران )
         بهترين دريافت کننده:  شاه رخ، شماره 12 ( ايران )
         بهترين ليبرو:  گل محمد سخاوي، شماره 13 ( ايران )
         با ارزش ترين:  مجتبي غياثي، شماره 11 ( ايران )

   
     
    عليرضا جديدی مجتبي غياثی مصطفي کارخانه  
   
گروه نتايج بازيهاي روز اول مرحله مقدماتي
A ايران 3 مالديو 0
C اندونزي 3 سريلانکا 2
D پاکستان 3 چين تايپه 1
B استراليا 3 قزاقستان 1
C کره جنوبي 1 هند 3
 
   
گروه نتايج بازيهاي روز دوم مرحله مقدماتي
B استراليا 3 ژاپن 0
D چين 3 پاکستان 0
A قطر 3 مالديو 0
C هند 3 سريلانکا 0
C کره جنوبي 3 اندونزي 0
 
   
گروه نتايج بازيهاي روز سوم مرحله مقدماتي
C هند 3 اندونزي 0
B چين 3 چين تايپه 0
C کره جنوبی 3 سريلانکا 0
B ژاپن 3 قزاقستان 1
A ايران 3 قطر 0
 
 
 
 
بازيهاي مرحله دوم دور اول
استراليا 1 پاكستان 3
هند 3 قطر 0
مالديو 0 سريلانکا 3
ايران 3 كره‌جنوبي 1
قزاقستان 1 چين تايپه 3
 
بازيهاي مرحله دوم دور دوم
ايران 3 هند 1
چين 3 استراليا 1
اندونزي 3 مالديو 0
ژاپن 0 پاكستان 3
كره‌جنوبي 3 قطر 0
   
 
بازيهاي مرحله پلي آف
ايران 3 ژاپن 0
اندونزي 3 قزاقستان 0
هند 3 استراليا 0
پاكستان 3 كره‌جنوبي 0
چين 3 قطر 0
چين تايپه 3 سريلانکا 0
 
بازيهاي نيمه نهايي
ايران 3 پاكستان 0
هند 3 چين 1
   
                   
   
بازيهاي فينال
ايران 3 چين 1
هند 0 پاکستان 3
   
 
 

 

 

 

 

گروه علمي فدک

کليه مطالب ارسالي با نام اشخاص و ذکر منبع در اين سايت درج مي شود

راهنما  |  آمار سايت  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  نظر خواهي  | آرشيو  |  عضويت در سايت